Родина маленької мешканки Сумщини Аліночки благає про допомогу!

Маленька Алінка Полях бореться за життя в Сумській онкогематології. Для проведення повноцінного курсу променевої терапії необхідно 70 тисяч гривень. Але наразі зібрано лише 23360 грн.

Крихітці усього два з половиною рочки, але її життя вже захмарила хвороба: у травні у дитини виявили злоякісну пухлину, триває складний і дороговартісний процес лікування.

Наразі Аліночка перебуває в лікарні, почувається не дуже добре, говорить Юлія, мама дівчинки: сильно впали лейкоцити і тромбоцити. Щоб збити підвищену температуру, лікарі призначили антибіотики, але температура не падає. Тож, щоб не вибиватися з графіка лікування, розпочали хіміотерапію.

Щоб дівчинка впоралася зі страшною хворобою, їй треба допомогти – самостійно родина не впорається.

Але кошти, величезні для простої сім’ї, ми можемо зібрати разом. Батьки крихітки вірять в те, що небайдужих до чужої біди людей у світі багато, і разом сумчани можуть подарувати дівчинці життя без хвороби.

Люди, задумайтеся, насправді ж це – не захмарна сума, і якщо кожен перерахує бодай скільки – скільки може, скільки не шкода, – то Аліна зможе одужати, а її батьки все життя молитимуться за вас!!!

Реквізити для надання допомоги:
Приватбанк Номер картки 5168 7573 7516 8855
Отримувач – Полях Юлія Олександрівна (мама)
Волонтери: Євгенія Крупчан 099 194 42 82
Сергій Мінченко- 099 222 74 08

Поділитися в соціальних мережах: