Родина маленького Ромчика благає про допомогу

Маленький Романко Роїк від самого народження веде тривалу й виснажливу боротьбу за життя. У 3 місяці дитині зробили операцію по Касаї (артрезія жовчовивідних шляхів), а в 11 місяців – пересадку печінки, гроші на яку збирали всією Україною. Після операції хлопчик впав у двотижневу кому, навіть була 10-хвилинна зупинка серця.

І вже за рік стався крововилив, через який малому довелося робити операцію на голові.

«Усі рази лікарі давали мізерні шанси на життя дитини, та Ромчик вижив. Почав самостійно дихати, без апаратів, і навіть їсти. Раз у два місяці він проходить реабілітацію у Львові», – розповідає мати.

Попри все дитина має шанси на покращення стану, адже у Китаї давно й успішно лікують таких діточок.

«Дізналися про хорошу клініку в Китаї, яка лікує уражений мозок. Бачили діток з великими досягненнями у лікуванні цієї хвороби. Це чи не єдиний шанс покращити стан дитини – операція у клініці в Китаї, бо таких операцій не роблять в Україні. За весь курс потрібно заплатити 72 тисячі доларів. Це непідйомна сума для нас. Тому звертаємося до всіх по допомогу», – говорить Ольга, мама хлопчика.

Ромчику можуть зробити операцію із закриття брюшної стінки (яку зашивають за рік після пересадки печінки) і у Варшаві, але, оскільки хлопчик переніс зупинку серця на 10 хвилин, він може не витримати операції тривалістю 6 годин.

Тому клініка в Китаї – єдиний шанс. На весь курс лікування потрібно 72 тисячі доларів.

Допомогти Ромчику стати здоровим ви можете, перерахувавши посильну для вас суму на карту 5168 7573 9487 3857 (Роїк Ольга, мама).

Номер телефону мами 093 133 95 91.

 

Поділитися в соціальних мережах: