Роменські дітлахи отримали подарунки до свята Миколая

Свято День Святого Миколая в Україні вже традиційно відзначають у ніч з 18 на 19 грудня. 

Вже третій рік поспіль активісти «Української громадської ради» здійснюють мрії малечі, були в Одесі, Житомирі, цьогоріч завітали до Ромен. Напередодні дітлахи написали свої побажання у листах до Миколайчика, а сьогодні вже отримують свої сюрпризи.

«Ми дітям даруємо казку, ми їм даруємо віру в Святого Миколая. Я пам’ятаю себе, мені Святий Миколай максимум приносив якусь цукерку під подушку. Але це теж було якось казково, чарівно, цікаво. А коли дійсно пишеш листа, передаєш через там директора, як в цьому випадку дітки, і Святий Миколай приїжджає і привозить дійсно те, що вони побажали», — говорить голова ГО «Українська Громадська Рада» Олександр Пашко.

25

Малеча з батьками займають місця та вже в очікуванні передноворічного дива. Для них підготували справжню виставу з казковими персонажами та чарівними піснями. Після дітлахи розповіли заздалегідь підготовлені віршики Миколаю та нарешті отримали такі бажані подарунки. Щирі посмішки на обличчях, теплі обійми з казковими персонажами, та подарунки розміром більші за самих дітлахів – найкраща відрада для батьків.

30

«Діти, зазвичай люблять і свята, і подарунки – це приносить їм таку радість. Ось моя дитина, подарунок більше ніж дитина, вона його тягає з собою, нікому не віддає. Я дуже вдячна за це свято центру реабілітації, і тим людям, які зробили це свято для нас», — розповідає мама Юлія.

26

Цю дівчинку звати Єва, вона дуже довго чекала на цей подарунок і все ж отримала.

27

«Вони писали листи, вони дуже сильно готувалися до цього свята, вчили віршики різноманітні, вони дуже мріяли. А тому, що багато батьків не можуть дозволити подарунки такі як діти хочуть, і наші діти дуже чекали цього Миколая», — говорить мама Єви Олена.

Роменський реабілітаційний центр  існує з 2002 року, проте захід такого масштабу влаштували для малечі уперше.

31

«Я пам’ятаю ті часи, коли ми ходили шукали людей, буквально по цукерочці збирали подаруночки, щоб якесь свято влаштувати дітям. У цьому році, я навіть не очікувала, адже це чудо відбулося і для мене, це вперше щоб до нас люди самі з ініціативою завітали», — розповідає директор Роменського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Наталія Осауленко.

28

На цьому організатори свята не зупинятимуться та планують і надалі вітати малечу зі святами і закликають інших перейняти цю естафету.

«Дітей немає чужих, є діти наші, і хто якщо не ми, будемо дарувати подарунки, хто якщо не ми, будемо Святими Миколаями для цих дітей. Для когось — це якась акція, якийсь просто День Святого Миколая, для мене — це більше як приклад для всіх», — говорить Олександр Пашко.

Поділитися в соціальних мережах: