Роменські спортсмени міжнародного рівня тренуються вдихаючи пил та цвіль

7

У Ромнах спортивний клуб для боксерів виховує справжніх чемпіонів. У клубі займається багато роменських боксерів, і більша частина з них здобуває міжнародне визнання.

«Нагород у спортсменів цього клубу достатньо. Якщо Владислав Батижевський на рингу провів більше 190 боїв, то нагород вистачає. Після чемпіонату 2012 року він був визнаний одним із перспективних боксерів нашої області», — розповідає тренер клубу.

До них частенько приїздять відомі спортсмени. У цьому залі бував і Тарас Шелестюк.

Але повноцінних умов для тренування чемпіонів у клубі немає. Адже тут  відсутній навіть туалет. Допомогти спортсменам взялися активісти ГО «Української громадської ради». Привезли будматеріали для ремонту санвузла та навіть душових.

2

«Сьогодні порадували весь наш клуб, привізши будматеріал для роздягалень, душових, красиву кахельну плитку. Хлопці показують такі результати, а вмиваються з підручних засобів. Тепер ми сподіваємося, що завдяки людям, зацікавленим у розвитку дитячого спорту, у нас все буде добре», — говорить старший тренер збірної Сумщини Богдан Дмитренко.

Активісти ГО допомагають не тільки боксерам, а й каратистам. Адже кажуть, в свої часи взагалі не мали можливості займатися спортом.

«Я виріс у селі Заруддя Роменського району. У мене не було можливості ходити в різні секції, хоча дуже хотілося. Тому коли ми виросли і появилась можливість допомогти спортивним клубам, спортивним секціям, то ми використовуємо цю можливість і допомагаємо», — коментує голова ГО «Українська громадська рада» Олександр Пашко.

3

«Громадська організація «Громадська українська рада» підтримує спортсменів міста Ромни. Ми вважаємо, що буде краще, якщо молодь займатиметься в спортзалі, а не сидіти вдома за комп’ютерами та своїми гаджетами, палити чи взагалі вживати наркотичні засоби», — говорить голова молодіжного осередку ГО «Українська громадська рада» Дарина Чуба.

4

У залі по сусідству із пилом, брудом та цвіллю виховують справжніх майстрів спорту. Тренер показав під килимом вологу, що просто в’їдається у підлогу, а стіни не висихають і просто осипаються на спортивний інвентар. При цьому, саме з цього клубу розпочалася історія кіокушин карате в області.

6

«Ми є засновниками кіокушин карате у Сумській області. На даний момент чотири учні з нашої секції входять до складу збірної України», — розповідає президент Сумської обласної федерації кіокушин карате Сайфулла Магомедов.

5

На Всеукраїнських змаганнях учні цього клубу здобувають золото та срібло, але тренуватися змушені у таких умовах. Першими почали бити на сполох мами спортсменів.

«Дітям важко тут займатися, тому що ця пилюка, якою вони дихають, шкодить здоров’ю», — коментує мама спортсмена Юлія Мисенко.

І ось тепер спортсмени як боксерського клубу так і клубу карате чекають на оновлення у своїх спортзалах. Кажуть: тепер їх досягнення лише примножаться.

Подробиці дивіться далі у сюжеті СТС.

Поділитися в соціальних мережах: