САНАВТО СУМИ — ВОДІЙ ЗАВЖДИ ПРАВИЙ, А КЛІЄНТИ — БИДЛО?!

Учора вертався з Борисполя в Суми, а з Києва у цей же час верталася Тетяна Кравчук. Домовилися сісти в одну маршрутку. На зупинці в Пирятині попросив квиток у водія і сказав, що нам потрібна підвозка додому (зазвичай, вони викликають таксі, яке зустрічає з маршрутки). Кошти сплачує водій маршрутки водієві таксі.

Учора щось пішло не так. Маршрутчик, запитавши адреси, сказав — я вас розвезу самостійно. Ну, думаю, не проблема. Треба було на Прокоф’єва і на Лушпи заїхати. При чому я назвав свою адресу на Лушпи, Таня свою на Прокоф’єва.

Водій маршрутки, зупинившись біля McDonalds, вийшов із машини і хвилин 15 стояв біля неї, очевидно когось чекаючи.

Згодом він сів у маршрутку, а поруч із ним сів подібний до нього дружок.

Десь на Харківській прийшло розуміння, що спочатку треба завезти Тетяну в гуртожиток, а потім їхати за моєю адресою. Коли я озвучив це прохання вголос — ці два друга замовчали на хвилину і переглянулися. Коли я підійшов до них, повторюючи своє прохання, чуваки розгублено почали пояснювати, що «водітєль розвозіт так, как єму удобно». На що у мене був один аргумент — спочатку ми завеземо дівчину. Після кількох хвилин суперечок, я сказав, що на Лушпи не треба, кінцева — Прокоф’єва. Туди й поїхали.

Злий, на контрасті після перебування протягом тижня в супер-толерантній Англії, я зателефонував диспетчеру. На що вона сказала — домовляйтеся з водієм. Я пояснив ситуацію, але мене звинуватили в тому, що я не замовив підвозку у диспетчера, хоча водій мені і не пропонував такого варіанту. Признатися чесно, я і сам забув процедуру замовлення підвозки, і в принципі нічого не викликало підозри.

Короче, ще кілька хвилин розмови з диспетчером (записаних на диктофон, до речі) не принесли успіху, після чого я самостійно доїхав до свого будинку вже від Прокоф’єва.

Навряд чи це може бути аргументом, але треба було бачити обличчя цих двох. Думаю, Тетяна підтвердить, що переживати були причини.

P.S. Про куріння водія в салоні я вже мовчу, до бидляцтва в Сумах швидко звикаєш.

В Сухому залишку:

— Куріння в салоні під час руху

— Порушення процедури забезпечення пасажирам підвозки до дому

— Відмова у проханні завезти нас по черзі

— Диспетчер на морозі, мовляв — ваші проблеми.

Санавто Сумы, буду чекати від вас хоч якогось пояснення. Ви ж не одні в Сумах, хто забезпечує проїзд на Київ.

UPD: номер машини ВМ 0930 ВА.

Дмитро ТИЩЕНКО, https://www.facebook.com/tweeph?fref=ts

Поділитися в соціальних мережах: