Що зробив Мішель Терещенко у Глухові за сто днів?

Нещодавно минуло рівно сто днів з моменту інаугурації міського голови Глухова Мішеля Терещенка. Місто підбиває перші підсумки роботи свого мера.

Отож у питанні залучення інвестицій та створення робочих місць сталися такі зміни на краще:

1. Відновлено роботу Глухівського хлібокомбінату. Це стало можливим завдяки максимальному сприянню та забезпеченню можливості реалізації продукції, а також виключенню корупційної складової (яка свого часу спричинила закриття підприємства). Сьогодні тут функціонує 96 робочих місць.

2. Вирішено питання про розташування у Глухові підрозділу 58 бригади ВСУ. Окрім посилення обороноздатності, це підвищить торговельну активність, та забезпечить до 500 робочих місць. Наразі проведено тендер, ведуться будівельні роботи.

3. Проведено перемовини з 23 потенційними вітчизняними та іноземними інвесторами на предмет створення та відновлення низки глухівських підприємств. Вивчаються технічні умови, розробляються бізнес-плани.

Житлово – комунальне господарство

1. Готується зниження тарифів на водопостачання та водовідведення на 1,25 грн. за м? . Це стане можливим за умови винесення позитивного рішення Національною комісією з державного регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг. Тариф на воду має бути зменшений з 6 до 5,75 грн за м?.водовідведення — з 13,38 до 12,38 грн.

2. Інвестиційний проект будівництва водогонів по Рильському Шляху –Хреннікова та квартального водопроводу по Хреннікова з фінансуванням у 2016 р. з держфонду регіонального розвитку. Його реалізація має забезпечити якісною питною водою мешканців цих віддалених мікрорайонів.

3. Заплановано капітальний ремонт шляхового покриття вул. Суворова та Жужоми, за рахунок субвенції з держбюджету — 2016.

4. Розроблено проект щодо залучення коштів із обласного екологічного фонду для будівництва ділянки зливової каналізації від Ціолковського до Валової. Очікується фінансування.

5. Знижено тарифи на окремі види ритуальних послуг ВЖРЕКП (детальніше — на офіційному сайті Глухівської міськради та 13 стор. цього номеру).

Соціальна сфера

1. У Німеччині замовлено насос для відділення гемодіалізу ЦРЛ на благодійні кошти фундації спадщини Терещенків. Відведено загрозу для життя 30 пацієнтів, підключених до системи штучної нирки.

2. Виділено кошти з місцевого бюджету на придбання кардіографа.

3. Для ДНЗ «Фіалка» придбано теплонасос.

Забезпечення якісного та оперативного сервісу

1. Впровадження сучасних технологій електронної демократії :

· Першим на Сумщині Глухів під`єднано до веб-порталу державних послуг IGov. Для глухівчан доступні вже 64 послуги у цій системі. З 16 лютого можна набрати електронне звернення до міського голови.

· Впроваджено зручний механізм подання колективних звернень громадян, створено сайт для електронних петицій.

· Створено електронний цілодобовий контакт-центр, куди можна надати інформацію про ту чи іншу актуальну проблему, а потім відслідковувати її вирішення. Сайт електронного контакт – центру вже працює в тестовому режимі.

· Підготовлено впровадження системи електронних закупівель через інтернет-портал ProZorro. Це зекономить значні бюджетні кошти та зробить процес тендерів відкритим. Орієнтовний термін запуску системи – квітень 2016 року.

· Створено перший в Україні відділ державної реєстрації (бізнес та нерухомість) за адресою: вул. Ціолковського, 3.

2. «Привітна міська рада»

  •   У міській раді обладнано куточок для дітей з іграшками, книжками та іграми.
  • Запроваджено проведення соціологічних опитувань за допомогою скриньки для звернень, розташованої у холі адмінбудівлі виконкому, та електронної скриньки Центру надання адміністративних послуг (Snap_gl@ukr.net).
  • Адміністраторами відділу ЦНАП започатковано щоденну видачу довідок про склад сім’ї для отримання субсидії.

Створення механізму громадського контролю та впливу на владу

1. Створено Антикорупційну та люстраційну раду при Глухівському міському голові.

2. Формується громадська експертна рада при міськраді.

3. Створюється молодіжна рада.

Розвиток міста

1. Створено офіс реформ, де передбачено проектний офіс, туристичне бюро та інвестиційна агенція. Проведено інвентаризацію об’єктів культурної спадщини. Деякі з них подано на грантові реставраційні програми.

2. Закінчено перший етап формування Глухівської громади. Розпочато процес надання нашому місту статусу центру адміноб’єднання у складі Глухівщини, Путивльщини та Кролевеччини.

3. Залучено групу урбаністів для створення чотирьох міських музеїв і парків.

4. Поглиблено співпрацю з низкою країн щодо знаходження міст – побратимів, а також економічного, культурного та наукового співробітництва (IX Економічний Форум Європа-Україна, 24 – 26 січня)

5. Почата робота над вдосконаленням вуличного освітлення Глухова однією з провідних європейських компаній.

6. Розроблено план проведення заходів національного й міжнародного рівня в місті.

Аудит та дотримання вимог законодавства

1. Перевірено низку комунальних підприємств, а також господарську діяльність попередньої влади, з наданням відповідних матеріалів до

2. Проведено низку заходів з декомунізації.

Команда Мішеля Терещенко вдячна глухівчанам за підтримку, активність, конструктивну критику. Спільними зусиллями зробимо місто комфортним для глухівчан, перспективним для інвесторів, цікавим для туристів.

Джерело kourier.in.ua

Поділитися в соціальних мережах: