Школа підприємців «Територія успіху» готує молодих бізнесменів

В українців склалася думка, що стати багатим та успішним, проживаючи у нашій країні майже нереально. Принаймні кажуть, свою справу або власний бізнес відкрити в Україні дуже важко.

Іще однією причиною називають нестачу відповідних знань.

На допомогу ініціативним сумчанам прийшла партія «Успішна країна». Саме для того, щоб навчити будь-кого веденню бізнесу та перш за все його відкриттю створили школу підприємців, так звану «Територію успіху».

«Молодим людям дуже часто не вистачає певних знань, вмінь інформації та порад від досвідчених спеціалістів. Наш проект покликаний перш за все зробити доступним та зрозумілим поняття малого бізнесу», — говорить голова сумського осередку політичної партії «Успішна країна» Владислав Котляр.

3

У цьому проекті брали участь жителі Сум та Сумської області. У чотирьох модулях експерти розказували де знайти бізнес ідею, як зареєструвати фірму, які  юридичні аспекти роботи нової компанії. Фахівці розказали як рекламувати та  продавати.

5

Учасники проекту кажуть: задоволені результатом навчання.

«Це був захід партії «Успішна країна, нас навчали, як відкрити власний бізнес. Я давно хотів відкрити свй бізнес — кафу у італійському стилі. Нам багато пояснювали критичних знань, які, можливо, допоможуть мені у майбутньому відкрити своє кафе», — розповідає учень школи підприємців Антон Чубур.

9

У партії «Успішна країна» впевнені: молодь – рушій нашої держави. Ті ж хто планує створити свій бізнес – вплинуть на розвиток економіки.

«Молоді люди, які відкривають бізнес в сучасних умовах є справжніми героями, тому що вони створюють нові місця, сплачують податки та усіляко розвивають нашу країну», — підсумував Владислав Котляр.

У планах партії проводити регулярно такі заходи для підтримки молоді. Другий етап проекту «Територія успіху» планується вже восени.

Поділитися в соціальних мережах: