Скандал навколо сумського квіткового павільйону набирає обертів

Ще з травня цього року точиться війна навколо квіткового павільйону в Сумах. Підприємці прагнуть працювати у спеціально облаштованому приміщенні, громада виступає проти будівництва центру, мотивуючи дії захистом інтересів школярів, що навчаються у школі №12.

Свою правду обидві сторони конфлікту ще раз розповіли  26 липня, під час чергової сесії у Сумській міській раді.

З вимогою скасувати містобудівні умови та припинити будівництво на зазначеній території  виступила депутат Ірина Губська. Її активно підтримали і батьки школярів, що навчаються у школі №12. Люди впевнені, що влада має думати перш за все про дітей, а не про власні інтереси.

«Якщо у нас стоїть питання не за майбутнє, а за сьогодні, якщо так виходить справа, то тоді краще віддати 12-ту школу квітковому павільйону, ну а діти хай живуть як хочуть», — говорить мати учениці школи №12 Ірина.

1

Натомість підприємці такої позиції не поділяють, а всі закиди відносно незаконності ведення будівництва спростовують.

«У нас є свідоцтво на право власності. У нас є вже четвертий договір оренди на цю землю. Ця земля межує з територією гімназії, по всім актам це фігурує. У нас є нерухомість, яка зовобов’язує нас не тільки платити податки, у нас є права, які порушуються цими людьми. Проплачені активісти приходять, викликають поліцію.. Цих людей ви знаєте. Вони беруть участь у всіх скандалах. Чим буде заважати нове приміщення, побудоване на місці старого, яке там розташоване вже більше 10 років. Висуваються вимоги, які не стосуються навчання дітей, ні території школи, або гімназії, ніяк не впливають на цей процес», — говорить співвласник павільйону Юрій Василенко.

5

7

8

Мер Сум закликає вирішувати питання у законній площині.

«Я за школи і за законність вирішення питання. Наше завдання законно вирішити питання. На жаль, я не прокуратура, і не суд, і не можу когось покарати. Але у всіх вас є можливості звернутися і до прокуратури, і до слідчих органів – до поліції. У на є повноваження інспекції, щоб там законно відбувалося ведення робіт», — говорить міський голово Сум Олександр Лисенко.

3

Свій висновок обласне ДАБІ озвучить вже за тиждень. Самі ж підприємці запевняють — якщо заборону не анулюють — звернуться до суду.

Детальніше – дивіться у сюжеті СТС.

Поділитися в соціальних мережах: