СТУДІЯ «КВАРТАЛ 95» ВЖЕ ЗНАЄ, ДЕ І З КИМ ВІДЗНАЧИТЬ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ У 2018 РОЦІ

Стало відомо, що у 2018 році студія «Квартал 95» знову проведе на Сумщині грандіозний фестиваль і виступить під відкритим небом перед десятками тисяч глядачів.

На цей раз захід пройде саме 24 серпня, в День Незалежності України. Як і раніше, вхід на фестиваль буде безкоштовним для всіх гостей, які з’їжджаються сюди з різних куточків країни. У ньому, крім акторів студії «Квартал 95», візьмуть участь і інші зірки українського шоу-бізнесу.

Організаційними питаннями фестивалю знову займеться компанія GB Event by Kvartal 95. Фестиваль в селі Підопригори став уже традиційним, він проводиться кілька років. Для «Кварталу 95» — це знакова подія. Ще б пак, виступ під відкритим небом на величезній території і сцені, встановленій в урочищі між двох пагорбів, залишає тільки приємні спогади, адже від глядачів йде божевільна енергетика.

У минулому році на фестивалі був встановлений рекорд за кількістю глядачів — понад 150 тисяч осіб! Це наймасовіший культурний захід, в якому брав участь «Квартал 95». Більш того, це число глядачів стало рекордом і для України.

У цьому році «Квартал 95» сподівається побити власний рекорд і запрошує всіх українців відзначити разом з ними головне національне свято країни. Робота над підготовкою масштабного проекту почалася!

Поділитися в соціальних мережах: