СУМЧАНИ! НЕ БУДЬМО БАЙДУЖИМИ!

Сафонову Андрію Олексійовичу (16.06.1971 р.н.) терміново потрібна операція, на яку не вистачає коштів.

У Андрія Олексійовича прогресує хвороба Паркінсона. Медикаментозне лікування в лікувальних установах м. Суми, інституті неврології АМН м. Харків, інституті геронтології АМН м. Київ не дало істотних результатів. У липні 2017 року йому дали II групу інвалідності. Стан з кожним днем ??погіршується. Чоловік вже не може робити елементарних речей без сторонньої допомоги.

В інституті нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова м. Київ дали надію на краще. Потрібна операція, на яку не вистачає коштів, – імплантація нейростимулятора для стимуляції глибоких структур головного мозку. 

Вартість нейростимулятора – 577 800 грн.

Дружина працює в держустанові, зарплата  – 3735 грн. Пенсія чоловіка – 1794 грн. У друзів та родичів теж невеликі статки, сума в 577 800 грн. для цієї родини просто космічна, зібрати такі гроші без сторонньої допомоги неможливо.

Зі своєю проблемою дружина хворого зверталася до Міністра охорони здоров’я, до голови Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я, в управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації, до відділу охорони здоров’я Сумської міської ради, в благодійний фонд Ріната Ахметова «Розвиток України», в громадський фонд «Суми», результат – або відписки, або відмова. Лише в Управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради пообіцяли виділити невелику матеріальну допомогу на ліки.

«Мій чоловік – добра, чуйна, порядна людина, після закінчення вишу віддав 25 років своєї праці рідному місту. Такі люди, як він, не повинні вмирати від підступної хвороби!» — благає про допомогу дружина Ганна.

Сумчани! Не варто думати, що благодійна допомога — це тільки великі суми грошей. Кожна гривня у цьому випадку допоможе людині. Якщо ви знайдете в собі сили принаймні один раз відмовитися від кави, тістечка чи пачки цигарок, щоб перерахувати посильну для вас суму коштів, і якщо таких людей буде багато, то Андрій матиме надію на повноцінне життя! 

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку: 5168 7573 4363 6900

Сафонова Ганна Станіславівна (дружина)

Поділитися в соціальних мережах: