Сумчанин Віктор Сердюков потребує допомоги!

Ще зовсім недавно сумчанин Віктор Сердюков був молодим, життєрадісним, сповненим сил і енергії молодим хлопцем. Працював на Сумському НВО, і навіть гадки не мав, як докорінно може змінитися його життя.

Страшні слова «Лімфома Ходжкіна» пролунали несподівано, і від того ще більш страшно.

Дуже важко у такій ситуації не розгубитися і передчасно не опустити руки.

Адже навіть найстрашніший діагноз – це не вирок! При правильно й вчасно проведеному лікуванні людині зберігають найцінніше – життя.

Але для цього потрібні гроші, великі гроші, яких ніде взяти пересічному сумчанину, який до того ж працює на підприємстві, де місяцями люди не отримують заробітну плату.

Віктор щиро вдячний всім, хто не залишився осторонь його біди, хто відгукнувся й допоміг коштами, завдяки чому йому вдалося з 22 травня по 21 червня 2018 року пройти лікування у Національному інституті раку, витративши на 2 курси хіміотерапії більше 30 тисяч гривень.

Але тепер важливо не зупинятися, адже загалом таких курсів має бути 6.

Тож, якщо ви маєте велике серце і хоча б трохи вільних грошей, закликаємо допомогти цьому чудовому, доброму, сильному хлопцю, який так мріє жити!

І повірте, відчуття від того, що ви робите добру справу, долучаєтеся до рятування людини, –  набагато цінніше і приносить у рази більше радості, аніж задоволення якоїсь своєї однохвилинної забаганки. Не треба думати, що благолійність – це тільки великі суми коштів, і ваші 100, 50 чи навіть 10-20 гривень нічого не вирішать. Вирішать, якщо нас буде багато!

 

Перерахувати кошти можна на карту Приватбанку 5168 7420 2142 1601.

 

Поділитися в соціальних мережах: