Сумщину відвідав головний радикал України Олег Ляшко

У жовтні минулого року лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко відвідав футбольний центр «Барса». Побачивши на території недобудований гуртожиток для спортсменів, нардеп пообіцяв неодмінно знайти потрібну суму для завершення робіт. І свою обіцянку виконав.

На врочисте відкриття політик приїхав зі своєю партією. З керманичами Сумщини перерізав червону стрічку.

58

Зручні комфортабельні кімнати, світла простора їдальня, новенькі харчоблоки, сучасний комп’ютерний клас – вже з 1 вересня всім цим користуватимуться найобдарованіші спортсмени України. Адже 9 поверховий гуртожиток на певний час стане для дітей другою домівкою. Лідер радикальної партії запевнив: сумчани можуть розрахувати на нього та його команду і надалі.

57

«Наша команда і в парламенті добивається прийняття законів, які розвиватимуть фізкультуру і спорт, і на ділі це робимо, виділяючи кошти державні на такі важливі спортивні об’єкти. Талановиті діти, талановита молодь з усієї України повинні мати умови для фізичної культури, для розвитку, для фізкультури, для спорту, щоб вони розвивалися, щоб вони прославляли рідну країну», — говорить народний депутат України Олег Ляшко.

59

У рамках робочої поїздки, Олег Ляшко відвідав інститут сільського господарства Північного сходу. Приїзд на ферму невипадковий, адже радикальна партія підтримує село  та виступає за збереження українських земель. Мовляв, їх ні в якому разі не можна продавати іноземцям. А для того, щоб село функціонувало – треба, аби у ньому розвивалося тваринництво. Цій фермі є чим пишатися, адже тут працює 130 робітників і всі вони доглядають за цим стадом. Олег Ляшко, за традицією пішов вітатися із жителями ферми, ті політика не злякалися.

53

«Треба не землю продавати, а треба відновлювати тваринництво в селі, треба піднімати зарплати людям у селі, треба, щоб була державна підтримка, і не лише дослідному цьому господарству, а всім господарствам, які господарюють в нашій рідній країні. Завдяки оцим корівкам живуть українські люди і живе українське село, немає корови в селі – немає села. Немає людей і молоді немає чим займатись», — зазначив Олег Ляшко.

54

55

А для того, щоб у селі лишилася молодь, її треба забезпечити роботою та гарною зарплатою. І завдяки таким господарствам у країни буде майбутнє. Співробітники інституту показали нардепу і родючі землі. На цих полях вже зійшла пшениця.

Побував нардеп і на родючих полях із соняшниками та коноплями. Робітники інституту зустрічі неабияк раді, тож підготували радикалу пам’ятний сувенір.

Олег Ляшко пообіцяв: буде і надалі приїздити на Сумщину та всіляко підтримувати українців.

На фото лідер Радикальної партії Олег Ляшко та генеральний директор телеканалу СТС Охріменко Лариса Іванівна.

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: