Сумщину відвідав лідер Громадсько-політичного руху «Справедливість» Валентин Наливайченко

Візит на Сумщину лідера Громадсько-політичного руху «Справедливість» Валентина Наливайченко видався насиченим подіями. 

Разом із однодумцями із усіх куточків області Валентин Наливайченко провів закрите засідання партії. Місцева команда зібрала достойних людей, які братимуть участь у виборах до 7-ми, з 9-ти об’єднаних територіальних громад Сумщини. Представники «Справедливості» з усіх куточків області  поділилися своїми наболілими питаннями із лідером партії.

«Така ситуація нас категорично не влаштовує. Ми переконані, що її треба змінити, які і таку владу», — говорить Валентин Наливайченко.

11

Для Сумщини, у плані виходу з кризи, визначили кілька ключових пунктів: модернізація сфери ЖКГ, розвиток міського транспорту та покращення екологічної ситуації в регіоні.

Окрема увага – до обласного онкодиспансеру. Адже кожен 5-тий чоловік і кожна 4-та жінка в регіоні мають діагноз «рак». Безкоштовних ліків для таких пацієнтів – немає.

Після наради, команда  Валентина Наливайченко взяла участь у мітингу. Партійці громадсько-політичного руху «Справедливість» на чолі із лідером та разом із однодумцями привітали сумчан.

Сцена на центральній вулиці Сум зібрала мерів міст області і нардепів, які обурені діями нинішньої влади. Пліч-о-пліч з ними — лідер Громадсько-політичного руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

«Сьогодні тут на Сумщині ви бачите перед собою об’єднану команду штабу спільних дій, і саме з таким планом як вирішення проблем кожного українця тут на Сумщині ми підемо до Києва однією силою. 17 жовтня ми будемо вимагати заморозити і заборонити подальше зростання тарифів, зламати корупцію у владі та скасувати недоторканність для депутатів, Президента і всіх міністрів, суддів і так далі», — сказав наливайченко.

Всеукраїнський мітинг за участі політичної партії «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість»» планується у Києві 17 жовтня на головному майдані країни.

Також політик завітав і до студії СТС.

5

7

8

У програмі «Даю слово» політик розповів про проблеми українців, вибори та подальші плани.

Поділитися в соціальних мережах: