Сумська влада та депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олександр Зименко спільно працюють над благоустроєм військового містечка

Завдяки спільній співпраці міського голови Сум Олександра Лисенка, начальника управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталія Шилова, в.о. директора КП «Міськсвітло» Едуарда Велитченка та депутата міської ради від партії «Об’єднання «Самопоміч» Олександра Зименка на окрузі №39, у військовому містечку по вулиці Герасима Кондратьєва, тривають роботи з благоустрою.

Комунальники відновлюють огорожі, підрізають дерева та облаштовують дитячий майданчик. Крім того, тут заасфальтують внутрішньодворові доріги, облаштують заїзд до Центру надання соціальних, медичних та психологічних послуг учасникам бойових дій, учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, а також відновлять освітлення.

«Вирішення проблемних питань для громади потребує відданості, співпраці та постійного діалогу з виборцями», — наголошує депутат Сумської міськради від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олександр Зименко.

44

43

41

40

Поділитися в соціальних мережах: