Сумського підприємця тероризують інспектори із благоустрою

Контроль чи перешкоджання?

Сумського підприємця чи не щотижня перевіряє інспекція з благоустрою. Збирають наради, оглядають територію, однак причини своїх візитів не повідомляють. Підприємець у розпачі: каже, усю душу і чималі гроші вклав у благоустрій території біля магазину на вул. Римського-Корсакова, за що йому тепер намагаються дорікати.

«Було покладено близько 200 м бруківки, фасад будівлі був облицьований цеглою, поміняні бордюри по периметру, місцями був прокладений новий асфальт», — розповідає підприємець Микола Богданов.

Місцеві кажуть: дуже раді змінам, адже і проходити повз приємно, і навіть до під’їздів коштом бізнесмена облаштували доріжки із плитки.

От тільки недоліки запримітили інспектори з благоустрою. До підприємця зачастили із перевірками, при чому офіційних претензій не висувають, а збирають наради – без пояснень.

Заступник начальника «Інспекції із благоустрою» Микола Яковенко регулярно навідується до підприємця із перевірками.

«Парковка, яку вони зробили, не має жодних документів. Люди неодноразово скаржилися люди про те, що коли заїжджає машина, вона їде по тротуару», — коментує чиновник.

За словами ж підприємця, він тільки замінив старі бордюри на нові та поклав новий асфальт.

«Щоб зробити щось хороше в нашому місті, потрібно зібрати купу документів, пройти купу перевірок, а в підсумку потім тебе звинувачують, що ти щось зробив не так», — говорить Микола Богданов.

Підприємець у розпачі. Каже, облаштував усе по совісті, має на руках дозволи, однак замість допомоги, отримує лише палки в колеса.

За поясненнями ми звернулися до начальника інспекції. Там пояснюють: офіційних претензій до підприємця – не мають.

«Скарги надходили у телефонному режимі від якоїсь жінки. Сьогодні, переглянувши всі матеріали, письмових скарг до нас не надходило. У мене, зокрема того, що був тільки просрочений дозвіл і всі ті об’єкти, які цей суб’єкт організовував, до благоустрою – те, що бачив я, питань у мене немає», — прокоментував ситуацію начальник «Інспекції з благоустрою» Руслан Голопьоров.

Начальник інспекції пообіцяв взяти ситуацію під особистий контроль і розібратися у діях своїх підлеглих.

Детальніше дивіться у сюжеті СТС.

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: