СВЯТО ВЕТЕРАНІВ БУДІВНИЦТВА

За неоціненний вклад, мозолі на руках та відданість справі будівництва Сумщини дякували ветеранам-будівельникам на зустрічі, що відбулася 19 лютого 2018 року.

На урочистостях зібралися ті, хто віддав найцінніше для розбудови Сум: душу, серце та любов до роботи. Вони вже вшістнадцяте збираються разом, згадують молоді роки, проведені на будівництві. Кажуть, що їх праця нелегка, іноді небезпечна, однак жодного разу не пошкодували про обраний шлях.

«Вже стало традиційним, що Сумбуд зустрічається у лютому зі своїми ветеранами, які проробили багато років. Наразі вони перебувають на пенсії, але не поривають зв’язків зі своєю рідною організацією», — зазначає Олександр Бритов, голова правління ПАТ «Сумбуд».

Про час, проведений зі шпателем, цементом та цеглою або ж за кермом підйомного крану нагадають старі мозолі на руках. Цим людям є що згадати, кажуть, що зараз все набагато простіше завдяки прогресивній техніці, а тоді майже власноруч вони створювали з нуля заводи, лікарні та будинки для сумчан.

Ветеран праці ПАТ «Сумбуд» Лідія Васильєва так згадує ті часи:  «Працювали ми всі по 40 років, дехто навіть і більше, і це те, що нас зараз поєднує, дає відчуття гордості й радості»

«За цей час через нашу організацію пройшло дуже багато людей, які стали справжніми заслуженими будівниками. Завдяки їм сьогодні будуються і наші Суми, і область, і навіть вся Україна», — говорить Павло Новицький, голова наглядової ради ПАТ «Сумбуд».

Сивина та зморшки на їх обличчях непомітні. Вони не старіють, а лише молодшають з кожним роком. Кажуть, що їх учні стануть гідними наступниками будівничої справи.

Рубен Сумбатов, Почесний президент ПАТ «Сумбуд», зазначає, що сьогодні основною задачею для себе він вбачає пошук та знаходження шляху виведення колективу на рівну лінію, щоб він як завжди якісно виконував свої задачі.

Зі словами щирої подяки звернувся до учасників заходу  і міський голова Сум Олександр Лисенко:  «я сьогодні дякую ветеранам будівельної галузі за те, що вони заклали фундамент майбутнього розвитку нашого міста, як міський голова я розумію важливість цієї професії».

 

Поділитися в соціальних мережах: