У Сумах на лінію виїхав новий великий автобус

Автобус курсуватиме за маршрутом №62 «Баранівка — Аеропорт».

З кінцевої зупинки «Аеропорт» сьогодні він рушив о 8:26. Комфорт автобуса особисто проінспектував мер Олександр Лисенко та депутат міськради Денис Бутенко.

19

У жовтні депутат звернувся до директора КП «Електроавтотранс» з проханням виділи додатковий транспорт в мікрорайони Лука та Баранівка, мешканці яких страждають від нестачі транспорту.

«Цей напрямок дійсно вимагає більше автобусів, маршруток, так як люди не можуть виїхати ні на роботу, ні на навчання — це дуже проблемно, в основному з ранку і ввечері. Як ми бачимо сьогодні, вже є позитивні результати. Я думаю жителі Луки і Баранівки будуть задоволені додатковим автобусом», — говорить Денис Бутенко.

17

Нагадаємо, цьогоріч місто придбало чотири автобуси великої місткості. Ціна кожного – 3,8 млн. гривень.

За словами директора КП «Електроавтотранс» Віталія Однорога, один автобус 100+ курсуватиме замість одного середньої пасажиромісткості на маршруті № 62 «Баранівка – Аеропорт».

На решту автобусів закінчують процедуру оформлення паспортів маршрутів та тимчасових договорів. Орієнтовно на лінію вони вийдуть вже вкінці наступного тижня. Курсуватимуть за маршрутом «12 мікрорайон – Автовокзал».

Поділитися в соціальних мережах: