У Сумах почали облаштовувати територію Зарічного РАЦСу

Палац одруження в Сумах — це мрія багатьох молодят.

Якщо ж один з них розташований у центрі міста та має поруч історичні пам’ятки, контактні скульптури, де наречені можуть зробити фото на згадку, то молодята Зарічного РАЦСу, такої можливості не мали.

За ініціативи депутата Сумської міської ради Ірини Рибальченко територію відділу, де укладаються шлюби, по вул. Герасима Кондратьєва нарешті почали облаштовувати на краще.

«Я хочу тут облаштувати весільний сквер, тут будуть зелені насадження, квітники, доріжки. Альтанка – це лише тільки самий перший-перший крок, для того, щоб сквер існував», — говорить Ірина Рибальченко.

13

Перший крок до розвитку території Зарічного відділу реєстрації шлюбу вже зроблено — встановили металеву альтанку вартістю у 100 тисяч гривень, які були виділені з депутатських коштів. Коваль працював над нею майже пів року, встановили її 12 грудня.

Наразі ж ініціатори працюють над проектом, планують зробити доріжку, яка вестиме до альтанки та сходи в середині неї. Територію майбутнього скверу збираються прикрасити квітниками та контактними скульптурами. Також розширять парковку.

20171116_155108-1

20171116_155128-1

Проектна документація концепції скверу уже в розробці, до виконання робіт планують приступити навесні.

Поділитися в соціальних мережах: