У Сумах влада співпрацює з громадськими організаціями

Фінансування проектів, що спрямовані на розвиток громадських організацій, врахування їх думок при обговорені важливих питань – це політика влади області.

Представники Сумщини переконані: співпраця із громадськими організаціями сприяє швидкому економічному та політичному розвитку області та держави в цілому. На підтримку діяльності громадських організацій із обласного бюджету виділяють чималі кошти.

«На наступний рік у нас більше 4 мільйонів гривень передбачено на проекти громадських організацій та на підтримку громадських організацій, тому що мало областей в Україні, які можуть похвалитися такою підтримкою, таким рівнем взаємодії. Взаємодія громадських організацій і влади дає досить потужний результат, — говорить керівник апарату Сумської ОДА Дмитро Живицький.

7

Окрім цих та інших позитивних результатів зазначили ще й негативні. Громадські організації мають бути більш професійними, аби співпраця із владою давала потужніші результати.

Та якщо із керівництвом Сумщини зв’язок є, то Верховна Рада співпрацю із сумською громадськістю ігнорує. На це закривати очі не можуть та порівнюють із країнами Європи, у яких без думки суспільства нічого не вирішується.

«Не одне питання державного значення або місцевого значення без громадського обговорення не проходить. І думка громадськості — на першому місці при вирішенні тих чи інших питань, при плануванні своєї роботи, при стратегічних якихось планах розвитку суспільства», — коментує голова Громадської ради при Сумській ОДА.

8

Влада Сумщини і надалі обіцяє підтримувати громадськість, бо це неабияк впливає на позитивний розвиток області.

Поділитися в соціальних мережах: