В’ячеслав Асташин потребує допомоги!

Він був молодим, здоровим, повним сил 34-річним хлопцем, але одна страшна подія назавжди перевернула його життя, розділивши його на ДО і ПІСЛЯ…

Допомоги всіх небайдужих людей потребує В’ячеслав Асташин, 1977 року народження. 

19 серпня 2011 року після третьої зміни в ливарному цеху на заводі ім. Фрунзе (в Сумах) у нього стався інсульт – розрив аневризми судин головного мозку та крововилив. У непритомному стані прямо із зупинки громадського транспорту В’ячеслава доправили до лікарні. Там стан і так важкого пацієнта ще погіршився: стався другий крововилив.

В інституті нейрохірургії ім. академіка А.П. Ромоданова НАМН України чоловікові зробили трепанацію черепа. Він впав у кому, була повністю паралізована ліва частина тіла.

І почалася довга й виснажлива, на межі людських можливостей боротьба за життя. За сім років – сім операцій на голові, результатом яких стала жахлива деформація черепної коробки і інвалідність. Один тільки перелік його діагнозів та проведених операцій займає цілу сторінку. Про це навіть читати страшно, а цей сильний чоловік бореться за життя, попри все не втрачаючи надії та оптимізму.

Але одному йому – не впоратися. На лікування й реабілітацію потрібні гроші, яких інваліду 1Б групи (безтерміново) взяти ніде. Залишається сподіватися на допомогу небайдужих людей.

Кошти, які наразі потрібні для проведення реабілітації, насправді не є захмарно великими – в межах 25 тисяч гривень.

Якщо кожен, хто читає цей текст, перерахує посильну для себе суму, хоча б один раз відмовившись від чашки кави чи пачки цигарок, разом ми зможемо подарувати В’ячеславу шанс якщо й не на здорове життя, то принаймні на життя без болю.

Допомогти В’ячеславу можна, зробивши внесок на карту Приватбанку: 5168 7427 1698 8559

Телефон 0669805139

документ

Поділитися в соціальних мережах: