Володимир Чепік: Візування проектів рішень має здійснюватися після опублікування

Мною підготовлено пропозиція про опублікування на сайті Сумської міської ради проекту рішення розробленого постійною комісією, депутатом, фракцією без візування чиновників. Візування здійснюється після опублікування. Зауважу, що без опублікування жоден проект рішення не може вийти на сесію.

12764732_771557102945862_1207041780974642896_o
За результатами погоджувальної ради дійшов висновку, що міський голова проти даної пропозиції. Аргументи міського голови та його колег не витримують критики: як так за підписом розробника зразу публікувати на офіційному сайті, цього робити не можна. Хто буде нести відповідальність за написане у проекті.
Не можуть зрозуміти, що відповідальність за написане у проекті може нести лише той хто його написав.
Взагалі, абсурдна склалась ситуація, коли депутати без візи чиновників не можуть опублікувати на офіційному сайті міської ради проект рішення для ознайомлення серед своїх виборців.
Абсурдна ситуація, коли депутати не можуть опублікувати на офіційному сайті міської ради альтернативні проекти рішення в порівнянні із проектами міського голови чи виконавчого комітету, бо там повинна бути віза одного із заступників міського голови (член виконавчого комітету).
Абсурдна ситуації, коли представники виконавчих органів ради кажуть, що запуск паралельного механізму опублікування та візування значно прискорить вихід проектів рішення на розгляд сесії (враховуючі вимоги ЗУ «Про доступ до публічної інформації»), а міський голова впевнений, що проблем із візуванням не має.
Скоро все стане на свої місця. Подивимось чи достатньо у депутатів гідності та зрілості прийняти рішення щоб виправити абсурдну ситуацію.

Володимир ЧЕПІК, Фейсбук

Поділитися в соціальних мережах: