Вручення ключів жителям 2 секції комплексу «Зарічний»

23 серпня у День Державного прапора України в Сумах 84 володаря квартир другої секції житлового комплексу «Зарічний» отримали свої ключі від київського забудовника «CBS Холдинг».

В офісі забудовника «CBS Холдинг» в урочистій обстановці при журналістах почалася видача ключів. Одними з перших щасливчиків стали Людмила і Володимир (квартира № 140). Сімейна пара розповіла, що купили квартиру для себе, вибрали саме цю, тому що вона знаходиться в будинку, розташованому в центрі і прекрасному місці міста, проект будівлі відповідає всім сучасним вимогам і є найкращим, з усіх, що вони розглядали у всіх забудовників міста. Людмилу особливо радує чудовий панорамний вид з вікна на річку Псел і набережну, налаштовує на відпочинок.

Людмила каже, що квартира затишна і комфортна і оцінює її на 12 балів. А Володимир зазначив, що задоволений тим, що житло отримали в домовлені терміни і в будівлі є всі необхідні комунікації для подальшого облаштування. Дуже важливо і правильно, сказав власник квартири, що тепер можна все зробити під себе: розташувати розетки і прилади освітлення, вибрати тип обробок стель, стін і підлоги. Щаслива родина планує Новий рік відзначати вже в своїй новій квартирі.

IMG_3578

Для раціонального управління майном будинку, поліпшення якості послуг і створення комфортних умов для спільного проживання «CBS Холдинг» передав будинок в управління організації співвласників багатоквартирного будинку. Детальніше про те, як функціонує ОСББ, читайте тут. Керівник ОСББ Сергій Ситнік розповів про те, що під’їзди будинку вже обладнані електронними ключами, ліфти починають працювати, а можливість управляти своїм будинком самостійно відкриває перед мешканцями великі перспективи. Сергія Ситника радує, що з забудовником знайдена спільна мова, він виконує всі свої обіцянки і вирішує проблеми. Так, до будинку підведені електроенергія і вода. Всі мешканці згодні з затвердженими комунальними тарифами і готові оплачувати їх. Керівник ОСББ впевнений, що станом на 1 листопада можна буде заселитися в будинок.

IMG_3577

Про комплекс:

«Зарічний» — сучасний житловий комплекс від київського забудовника CBS Холдинг. Це цегляний будинок комфорт класу з панорамним склінням, який розташовується в екологічно комфортною частині міста вздовж берега річки Псел на вулиці Харківській, яка вважається найбільш престижною і привабливою для проживання. Комплекс складається з 8 будинків по 12 поверхів. Стильний екстер’єр будинку з офісно-торговими приміщеннями, упорядкована прибудинкова територія, закритий двір з дитячим та спортивним майданчиком, гостьовий паркінг, ландшафтний дизайн, пішохідна набережна, виділяють «Зарічний» серед типових будинків міста.

Про забудовника:

Київський забудовник CBS Холдинг будує житлові комплекси в 4 областях України: Сумах, Запоріжжі, Житомирі, Кропивницького. CBS Холдинг — це багатопрофільна інвестиційно-промислова група. Холдинг консолідує ряд компаній, які спеціалізуються на девелопменті, послуги генерального підряду, брокерських операціях на ринку житлової і комерційної нерухомості, маркетингу, інформаційних технологіях і консалтингу в сфері нерухомості.

Поділитися в соціальних мережах: