Врятувати людину: разом ми зможемо!

Ми вже писали про біду, яка спіткала сумчанина Вітора Сердюкова.

Рак – підступна хвороба: досі невідомо, що саме провокує її появлення в організмі, і, як не страшно про це говорити, від неї не убезпечений НІХТО, навіть ті, хто веде виключно здоровий спосіб життя, – правильно харчується, не палить і займається спортом.

Звісно, для кожної людини, яка почула про страшний діагноз, це стає шоком. У голові одна думка: “Господи, ну чому я?!” У багатьох опускаються руки, люди впадають у відчай, перестають боротися – і тоді хвороба перемагає…

Але є й такі, що знаходять в собі сили на довгу й виснажливу боротьбу – і перемагають! Цьому є багато прикладів.

І лише одне стає на заваді сильних духом і мужніх людей: ГРОШІ, вірніше, їх відсутність. Не секрет, що боротьба з онкологічною хворобою є доволі тривалою і дороговартісною. А люди у нас в Україні, як правило, небагаті…

Так само, як і Віктор Сердюков, звичайний хлопець, працівник заводу “Сумське НВО”. І тільки допомога небайдужих людей допомагає йому боротися з хворобою. Віктор неймовірно вдячний всім, хто вже підтримав його, даруючи шанс на одужання і життя.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook:

“Всем доброго времени суток.
Вот такое количество лекарств в меня влили в пятницу.

Тут некоторым просто литры вливают беспрерывно в течение часов и дней, разной химии.
Здесь главное – положительный настрой, т.к. процедуры не из приятных, а особенно когда эти яды начинают работать после их вливания, конечно, нужно отвлекать себя на что-то хорошее. 

Спасибо всем кто уже очень сильно мне помог. Без вашей помощи это все было бы невозможно. Я искренне благодарю вас, и желаю каждому добра и здоровья. Когда рассчитывать больше не на кого, остаётся рассчитывать только на вас.
ВЫ САМЫЕ ЛУЧШИЕ, ДАЖЕ НЕСМОТРЯ НА ТО, ЧТО КОГО-ТО НЕ ЗНАЮ ЛИЧНО.

Осталось пройти ещё маленький кусочек лечения на пути к победе.

ЕЩЁ НЕМНОГО ВАШИХ УСИЛИЙ, ВАШЕЙ ПОДДЕРЖКИ, И Я БУДУ ЗДОРОВЫМ…

Кто еще сможет оказать помощь, буду благодарен Вам!!! “

Реквізити для допомоги Віктору:

КАРТА Приват Банку
Гривня 4731 2191 1379 2570

$ Або ₽: перевод Western Union, одержувач латиницею SERDIUKOV VIKTOR, Ukraine (Код перекладу і додаткову інформацію скидайте або на +38 (066) 712-56-73 або serdyukov1982@gmail.com)

 

Поділитися в соціальних мережах: