Врятувати 17-річного Клима: не будьте байдужими!

Знайомтеся: це – Клим Ярмоленко. Йому 17 років. У нього щира посмішка, неслухняний чубчик і безліч планів на майбутнє. А ще у нього – РАК.

Три роки тому 14-річний хлопець і його родина  були приголомшені страшною звісткою про хворобу – у Клима вперше виявили гострий лімфобластний лейкоз. Тоді значну допомогу надала родині Сумська обласна рада, долучалися небайдужі люди, – необхідні для лікуванні кошти зібрали, хвороба відступила.

Зараз йому 17. І у нього стався рецидив.

Климу призначили пересадку кісткового мозку. Операцію будуть робити за кордоном, і для цього терміново треба зібрати 150 тисяч євро. Зрозуміло, що у звичайної родини з Сумщини таких грошей немає. І часу теж немає.

Але є ми – спільнота людей, небайдужих до чужого горя. Якщо кожен з нас не пошкодує хоча б якусь мінімально посильну для свого бюджету суму, дитина буде жити!

Допомагати – це так просто. Це так приємно – усвідомлювати, що, відмовившись хоча б один день від чашки кави чи пачки цигарок, ми долучаємось до великої справи – порятунку людського життя! І це не просто гучні слова, це – реальність, яка тільки й здатна врятувати 17-річного Клима.

“Життя людини безцінне, а моє життя наразі коштує 150 тисяч євро. Коли 150 тисяч людей допоможуть мені хоча б по 30 гривень, я зможу здійснити свою мрію – ЖИТИ!!!”  – написав хлопець з вірою в людей.

То невже ж ми зможемо залишитися байдужими і не допоможемо?!

З будь-яких питань, що стосуються цієї проблеми, ви можете зателефонувати +380999766163  (Наталія).

Онлайн допомогу надіслати можна на карту ПриватБанку.

Картка для допомоги 5168 7422 0600 1582

(Ярмоленко Яна Володимирівна  – мама).

Поділитися в соціальних мережах: