За підтримки Радикальної партії Олега Ляшка в Кролевці діє дебатний клуб

У Кролевці дебатні турніри – стали звичною справою. Два роки тому в одній із місцевих шкіл тут створили дебатний клуб.

Створили дебатний клуб за підтримки радикальної партії Олега Ляшка.

«Я сьогодні побув на дебатному клубі міста Кролевець, 1 школа. Дуже сподобалося. Всім хочемо подякувати, і від себе особисто. Дякую, що наша Радикальна партія підтримує такі заходи», — говорить голова Кролевецької районної організації Радикальної партії Олега Ляшка Максим Петров.

Радикали кажуть: саме у спорах народжується істина. Головним завданням цього клубу є навчити школярів відстоювати власну думку, та переконувати інших у своїй правоті. Тож школярі пробують себе у різних ролях.

«Ми сьогодні приїхали підтримати ініціативу нашої команди, наших людей, які організували у чудовому місті Кролевці таку корисну та необхідну справу для дітей та України – дебатну школу», — коментує в.о. голови Сумської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка Вячеслав Шапошнік.

1

За підтримки Радикальної партії Олега Ляшка дебатери кролевецього клубу минулого жовтня провели перший турнір на Сумщини, у якому брали участь десятки школярів з різних куточків України. Сьогодні ж школярі також змагалися у своїй ораторській майстерності.

«Сьогоднішній захід відбувся дуже приємно. Був здивований тим, що діти яким по 15-14 років мають можливість вести розмову на рівні людей яким по 20, 25, 30 років. Підіймаються теми, які дуже актуальні для сучасності, і люди володіють інформацією», — зазначив заступник голови Сумської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка Олександр Ревенко.

2

Викладачі та організатори клубу пишаються своєю організацію. Кажуть, різносторонній розвиток дитини  дають саме дебати.  Це не тільки інтелектуальний розвиток,а й нові форми роботи, нові відкриття, зустрічі. Часто до обговорень, в якості експертів, викладачі запрошують й різних гостей: бізнес-тренерів, чиновників, представники різних інстанцій.

Це кажуть, керівники , вплинуло на формування молодіжної політики у Кролевці. Досягнення кролевецького дебатного клубу за ці два роки вже помітні. На одеському дебатному турнірі цей клуб гідно себе показав у фіналі. Тож члени дебатного клубу кажуть, не зупинятимуться та ще покажуть свої навички у дебатній лізі. В найближчий час планують створити регіональну дебатну лінію на півночі України. Наразі ж працюють над розроблення проекту: «Навчаємось демократії через дебати».

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: