«Земля і кров – надія України»

Щороку в третю неділю листопада Україна відзначає День працівників сільського господарства. Це свято, без перебільшення, можна назвати по- справжньому народним, воно давно переросло вузькі професійні рамки. Адже Україна, передусім, аграрна держава.

Земля – це те, що є основою життя країни в цілому і пересічного українця зокрема. Мільйони селян, працівники сільськогосподарських підприємств та фермери важко, складно, але вперто і невтомно працюють. Саме їм дано Богом робити нашу землю родючою, квітучою і багатою. Земля – це єдина надійна опора у нашому непростому світі. Вона вертає сторицею вкладені в неї сили, вона підтримує і нагадує про наше коріння, про кров козаків і землеробів, що тече у наших жилах.

Рідна земля і кров – це те, що робить нас сильними і особливими, те, на чому ґрунтується національна ідентичність українців. Однією з головних особливостей нашого народу є взаємодопомога і милосердя. Ми віддавна знаємо про цю властивість українців і спостерігаємо її останні кілька років, коли все населення країни почало допомагати війську і підтримувати своїх бійців усім, чим тільки можливо.

Сподіваючись саме на цю здатність ділитися найціннішим, Сумський обласний центр служби крові та Аграрна партія України в Сумській області з 1 по 19 листопада проводять благодійну акцію «Земля і кров – надія України», присвячену Дню працівників сільського господарства. Адже селяни і ті, хто працює на землі – це найдобріші, найщиріші, найвідданіші люди. Вони здатні на великі справи, і на великі вчинки, такі як: допомогти хворим, віддати частинку себе, щоб врятувати чиєсь життя.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до акції і чекаємо за адресою: м.Суми, Громадянський провулок, 2. Номер гарячої лінії — 050 307 8094

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: