Житло в кредит — цілком реально!

Це можливо завдяки програмі молодіжного житлового кредитування від компанії «Федорченко».

Власне окреме житло — мрія багатьох молодих людей, яка стає особливо актуальною при створенні сім’ї. Вирішити житлове питання можна по-різному. Наприклад, зняти квартиру і щомісяця віддавати чималу частину своїх доходів її власнику, залишаючись при цьому безправним квартирантом. А можна точно так само щомісяця віддаючи певну суму, купити житло в кредит, але при цьому воно стане вашою власністю, і ви зможете розпоряджатися ним на свій розсуд.

В Україні діє програма молодіжного житлового кредитування, призначена для молодих сімей (всі члени яких не досягли 35 років). Чи можуть скористатися пільговими умовами цієї програми сумчани? Як ми дізналися, лідер житлового будівництва в Сумах, ТОВ «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко» вже більше 10 років співпрацює з Державним Фондом молодіжного будівництва і має акредитацію за даною програмою.

«Ця державна програма кредитування через Фонд не має аналогів в Україні, — розповідає директор з маркетингу компанії «Федорченко» Віталій Авраменко. — Вона реально працює і значно полегшує життя молодим сім’ям, які хочуть купити квартиру в новобудові. Особливостями цієї програми є довгостроковий кредит — до 30 років, невеликий початковий внесок — від 10% і пільгова відсоткова ставка — 14,1% (в той час як деякі банки пропонують іпотечні кредити під 22-23%, а інші їх взагалі не надають в зв’язку зі складною економічною ситуацією). Ця програма дійсно працює, і щороку кількість сумських сімей, які з її допомогою придбали квартиру в новобудові, збільшується».

Найбільш популярні невеликі однокімнатні квартири від 35 кв. м і двокімнатні смарт-квартири від 48 кв. м. Зараз таке житло можна купити на наших об’єктах на вул. Інтернаціоналістів, 35, і перехресті вулиць Чорновола та Першотравневої. Якщо заплатити мінімальний початковий внесок — 10% і брати кредит на максимальний термін, то щомісячні платежі становитимуть в місяць близько 3 тис. Грн. за однокімнатну або 5 тис. грн. за двокімнатну з подальшим їх зменшенням. Це не набагато відрізняється від вартості оренди житла. Якщо ж молоді люди можуть відразу внести не 10%, а хоча б 30% — ці суми будуть майже рівноцінні. При цьому гроші вкладаються в своє житло.

Відзначимо, що компанія «Федорченко» будує сучасне житло: з індивідуальним опаленням, утепленими стінами і вікнами з енергозберігаючими склопакетами, що дозволяє зберігати тепло в квартирі і мінімізувати витрати на обігрів, тим самим ви економите на комунальних платежах.

Власником квартири в одному з нових будинків будівельної компанії «Федорченко» можете стати і ви! Детальна інформація — за телефонами: (0542) 700-777, (0542) 700-770, 050 407 78 78.

Поділитися в соціальних мережах: