Уряд послабив карантинні обмеження в “помаранчевій” зоні

Третій тиждень поспіль Суми перебувають у “помаранчевій” зоні. Сьогодні, 16 вересня, Кабінет Міністрів України послабив карантинні обмеження в цій зоні, повідомляє Інтерфакс Україна.

Кабінет Міністрів України дозволив перевезення в громадському транспорті більше ніж 50% посадкових місць і роботу закладів культури для “помаранчевої” зони. Відповідне рішення уряд ухвалив з доопрацюванням в одноденний термін на засіданні в середу.

“На території регіонів із “помаранчевим” рівнем епіднебепеки на місці входу до закладу обов’язково вивішують інформацію про загальну площу закладу й можливу максимальну кількість відвідувачів. У таких регіонах виключається обмеження щодо перевезення громадським транспортом не вище ніж 50% посадкових місць. Також виключається норма щодо обмеження роботи закладів культури, щоб вони були заповнені на 50%: це кінотеатри, театри тощо”, – пояснив під час засідання уряду міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Відтепер у “помаранчевих містах” можна купувати квитки в кінотеатри, театри, не дивлячись на заповненість зали, а у маршрутках дозволили використовувати всі “сидячі” місця. Але у будь-якому разі потрібно носити захисну маску у громадських місцях, користуватися антисептиком та дотримуватись соціальної дистанції.

Поділитися в соціальних мережах: