В Україні створили електронний сервіс “Ліки для онкохворих – Підпишись на життя”

До Всесвітнього дня боротьби проти раку 4 лютого та Міжнародного дня онкохворої дитини 15 лютого стартував електронний сервіс «Ліки для онкохворих – Підпишись на життя». Сервіс допоможе зробити лікування для пацієнтів з онкологією доступнішим і зменшити частку українців, що відмовляються від лікування. Ініціатори сервісу ГО «Ліки Контроль» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження»

За даними Національного канцер-реєстру України  373 українці щодня дізнаються про онкологічний діагноз. Кожен 6-й  українець відмовляється від  звернення до лікаря через високу вартість лікування (17,7%) за даними Індекс Здоров’я. Україна 2019.

«Часто пацієнти з онкологією, отримавши відмову у препараті, не сподіваються отримати препарати на наступні курси лікування безкоштовно. Вони збирають кошти на препарати або взагалі відмовляються від лікування. Наш сервіс «Ліки для онкохворих – Підпишись на життя» показуватиме пацієнтам, як можна отримати  призначені препарати безоплатно» – зазначає  голова ГО «Ліки Контроль» Наталія Гуран.

Сайт Ліки для онкохворих  відображає ліки, які закуповуються за державний кошт за напрямом “Онкологічні та онкогематологічні захворювання”, а також ліки з Національного переліку основних лікарських засобів. Крім того, на сайті можна налаштувати та отримувати повідомлення про надходження призначених препаратів у вибраний регіон.

Як працює сервіс «Ліки для онкохворих – Підпишись на життя».

Громадська організація  «Ліки Контроль» відстоює права пацієнтів, покупців та споживачів лікарських засобів 

Поділитися в соціальних мережах: