100-й день народження святкує мешканка Сумщини

Вона має вісім внуків, десять правнуків та праправнука.
Як повідомляє газета “Вісті Сумських громад”, до когорти довгожителів приєдналася чарівна жінка із села Кровне  Анастасія Артемівна Саєнко.
Народившись у 1919 році, пані Анастасія застала Голодомор, який забрав у неї батьків. Уже в 14 років, тоді ще зовсім юна, вона залишилася сиротою, тож, аби вижити, мала влаштуватися працювати в найми. А пізніше стала працювати у колгоспі.
Коли ж зустріла коханого чоловіка, нове лихо – Друга світова війна – призвала і його. Та чоловік повернувся живим. А відтак молода сім’я народила та виховала чотирьох дітей.
Жінка все життя працювала, не покладаючи рук. Загальний трудовий стаж пані Анастасії складає майже 43 роки. Тепер, коли діти виросли, стали на ноги, жінка може нарешті відпочити та потішитись онуками. Їх у Анастасії Артемівни вісім. А ще десять правнуків та один праправнук.
Всі вітають бабусю з днем народження, бажають міцного здоров’я та ще довгих років життя, а також бажання їх прожити.
Від Сумської районної влади Анастасія Артемівна теж отримала подарунки та пам’ятну відзнаку голови районної адміністрації. Крім того, відтепер Анастасія Саєнко отримуватиме грошову стипендію та надбавку до пенсії.
Але найголовніше, щоб здоров’я пані Анастасію не підводило. Щоб діти та онуки тішили, а родичі не забували.
Джерело: vsisumy.com

Поділитися в соціальних мережах: