1000 “зелених” за інформацію про підпал “Лексуса”

У Глухові у дворі багатоповерхівки горів “Лексус”.

Увечері 4 серпня Геннадій Матушкін, як і завжди, залишив автомобіль «Лексус 570» під будинком на вул. Ціолковського, 9. Сам вже ліг спати, коли близько 12.30 ночі почув сильний хлопок у дворі. Коли підійшов до вікна, то побачив, що горить його автомобіль. Відразу ж викликав пожежних. Потерпілий наголошує, що приїхали вони дуже швидко – за 7 хвилин. Щоправда, на той час автомобіль був повністю охоплений вогнем.
“Коли ми приїхали на виклик, машина вже палала щосили. Загасили, звичайно, протягом 5 хвилин, але на той час транспортний засіб отримав сильні пошкодження”, – розповідає інспектор ГСПЧ-19 Дмитро Галайда.
За словами господаря, автомобіль пошкоджений на 60%: згоріли двигун, навісне обладнання, проводка, дзеркала, лобове скло, два колеса. Машина відновленню не підлягає. Як відзначають пожежні інспектори, на місці візуально встановити причину пожежі не вдалося. Розглядається дві версії: підпал або коротке замикання. Відповідь на це питання має дати спеціально проведена експертиза. Але, так би мовити не для преси, багато хто говорить про підпал, тому що автомобіль вже дуже швидко згорів, як для короткого замикання.
Сам потерпілий не має ніяких припущень, хто це міг зробити. Каже, що зла нікому не робив і навіть не бажав, чужих дружин не катав. На своїй сторінці у ФБ він повідомив про те, що сталося, і попросив допомоги у глухівчан щодо встановлення особи палія. За конкретну інформацію пообіцяв винагороду в 1 тисячу доларів.

Джерело: nedelya.info

 

Поділитися в соціальних мережах: