14 лютого в Сумах можна буде опівночі одружитися в “Мануфактурі”

«Кохання поза часом». Саме таку акцію організують до Дня закоханих. 14 лютого на Сумщині реєструватимуть шлюби з 8.00 і до опівночі.

У цей день органи реєстрації актів цивільного стану працюватимуть у подовженому режимі. Зареєструвати шлюб можна буде у Охтирці, Шостці, Конотопі та Сумах.

У Сумах цього дня одружитися можна буде, навіть зайшовши разом до магазину “Мануфактура” за покупками, говорить начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області Ірина Свистун.

До слова, два роки тому Міністерство юстиції на День закоханих запустило послугу «Шлюб за добу». Сервіс дозволяє зареєструвати шлюб за 24 години. Проект передбачає відхід від радянських часів, коли потрібно чекати 30 днів.

У Сумах у 2017 році, починаючи з 14 лютого, «Шлюб за добу» поєднав 318 пар, а у 2018 році такою послугою від юстиції скористалася вже 561 пара. Сервіс «Шлюб за добу» активно поширився й на інші міста Сумщини: Тростянець, Ромни, Шостка. Кожне місто може порадувати пари оригінальними локаціями для проведення обряду, креативним підходом.

У Сумах цим сервісом скористалася 451 пара, у Тростянці – 59, у Ромнах – 50, у Шостці – на старті проекту в кінці року був 1 такий шлюб, а вже в цьому році у Шостці одружилося 5 пар.

 

Поділитися в соціальних мережах: