14-річні сумчани для проходження ЗНО повинні мати ID-карту

Картинки по запросу айди карта украина

Відбулися зміни в чинному законодавстві, згідно з якими отримати паспорт громадянина України є обов’язком особи, яка досягли 14-річного віку (зміни до постанови КМУ від 25.03.2015 № 302 затверджені постановою КМУ від 26.10.2016 № 745).

Зараз учасники проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) повинні мати паспорт громадянина України (ID-карту) для реєстрації. Отже, норма, яка передбачала можливість надання копії свідоцтва про народження замість копії паспорта для реєстрації для участі в ЗНО особами, яким за станом на 01 вересня року не виповнилося 16 років, скасовано. Як відомо, реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 6 лютого і триватиме до 19 березня з внесенням змін до реєстраційних даних до 2 квітня.

У зв’язку з цим прохання до випускників-дев’ятикласникам м.Суми заздалегідь подбати про оформлення зазначеного документа. При оформленні паспорта у особи повинен бути наступний пакет документів: свідоцтво про народження, ідентифікаційний код, довідка про місце реєстрації та паспорта батьків, для перевірки належності до громадянства України.

Для громадян, які досягли 14-річного віку, які отримують паспорт громадянина України вперше — адміністративна послуга безкоштовна. Винятки щодо обов’язкової наявності паспорта для реєстрації на ЗНО будуть діяти для деяких категорій учасників ЗНО, в тому числі для тих, які не мали можливості отримати паспорт у зв’язку з тим, що проживають на окупованих територіях, іноземців або осіб без громадянства. Нагадаємо, що реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 6 лютого і триватиме до 19 березня. Внесення змін до реєстраційних даних буде можливо до 2 квітня. Особа, реєструється для проходження тестування, повинен подати до відповідного регіонального центру оцінювання комплект реєстраційних документів.

Джерело:«сайт 0542»

Поділитися в соціальних мережах: