17-річному Іллі терміново потрібна наша допомога!

Учень 11 класу школи №11 в Шостці, 17-річний Ілля Литвинов – чемпіон і кандидат в майстри спорту з бодібілдингу, ще тиждень тому займався в спортзалі, піднімав штангу, і нічого не віщувало біди…

Мама Іллі – вчитель молодших класів школи №11 Любов Василівна Литвинова. З її слів, на новорічні свята синові раптово стало погано, знепритомнів. У лікарні діагностували гострий лейкоз крові. Діагноз підтвердили і столичні лікарі.

Після обстеження і надання першої допомоги в Києві Іллю направили в Сумську обласну онкогематологію.

Батьки Іллі дякують усім небайдужим, які відгукуються на їх біду, перераховують гроші і здають кров, оскільки постійно потрібна плазма. Допомагають не тільки шосткинці, а й мешканці сусідніх райцентрів та Сум. Талончики на кров для Іллі передали донори з Глухова.

Зараз, за ​​словами мами, хлопчикові стало гірше, він в дуже важкому стані. На тлі захворювання крові розвинулося ще й запалення легенів. Ілля в реанімації.

8 січня відкриється пункт здачі крові по вулиці Знам’янській в Шостці, батьки слізно просять про допомогу. У донорів є один день, щоб дотримати необхідну дієту перед здачею крові.

Не забудьте вказати: “Безкоштовно. Для Іллі Литвинова”.

Гроші для допомоги Іллі можна перераховувати на картку ПриватБанку:

4149 4393 1560 1249 Любов Василівна Литвинова (мама)

Телефон мами: 097-180-83-06.

Джерело: shostka.info

Поділитися в соціальних мережах: