2 роки примудрився прожити без документів: у Сумах виявили чергового нелегала

38-річного азербайджанця без документів, який протягом 2-х років незаконно перебував на території нашої країни, вивили правоохоронці у ході операції «Мігрант».
Наразі в області тривають заходи щодо виявлення іноземців чи осіб без громадянства, які нелегально знаходяться на території країни без необхідних документів.
Як пояснив іноземець, він вже протягом двох років живе у Сумах та винаймає тут квартиру. Спочатку 38-річний чоловік приїздив до родичів погостити, а потім вирішив тут залишитись. За цей час він встиг одружитись та обзавестись сім’єю. А щодо документів, весь час це «питання» залишав на потім.
Нині у відношенні порушника складений адміністративний протокол за ст. 203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України» і винесено подання, яке направлено до обласного Управляння Державної міграційної служби щодо примусового повернення  іноземця за межі нашої держави, — повідомляють у відділі комунікації поліції в Сумській області.

Поділитися в соціальних мережах: