22 травня у Сумах буде «Слобожанський міст-2018»

Сумська обласна державна адміністрація та Сумська торгово-промислова палата запрошують 22 травня на XV виставку міжрегіональної та зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст-2018» та Міжнародний бізнес-форум «Sumy Invest Bridge».

Міжнародний бізнес-форум «Sumy Invest Bridge» проводиться з метою створення базису для інтенсивного розвитку міжнародних торговельно-економічних відносин та включає низку дискусій з приводу актуальних питань торгівлі з Україною, а також організацію В2В перемовин.

До участі у заходах запрошують товаровиробників Сумської області за такими напрямками:

  • машинобудування;
  • лісова та деревообробна промисловість;
  • АПК та ветеринарія;
  • харчова промисловість;
  • хімічна промисловість;
  • енергоефективність, альтернативні джерела енергії;
  • інформаційні технології тощо.

Для участі у виставці слід надіслати заявку електронною поштою до 14 травня на адресу:  expo@cci.sumy.ua

Довідки за тел.: (0542) 61-09-25; 066-440-28-66.

Заплановані зустрічі В2В з Головою Іраксько-Української ділової ради ABBAS JAWAD HAIDAR AL-NOORI та бізнес-делегацією Іраку щодо поставок у сфері комунального господарства; закупівлі соняшникової олії, пшеничного борошна, зернових, м’яса птиці та кондитерських виробів; деревини; кукурудзи і кормів для худоби, живих тварин; керамічних виробів, фарби та шпалер, виробів із кераміки та порцеляни; з питань співпраці в галузі фармацевтики та ветеринарної медицини.

Представники компанії Borouge (ОАЕ) матимуть на меті обговорення із зацікавленими виробниками Сумщини питань постачання нафтохімії, полімерів та одержання інвестицій.

У В2В перемовинах візьме участь і представник китайської компанії Huawei, яка пропонує комплексні системи безпеки для підприємств та громад (відеонагляд, програмне забезпечення нагляду тощо).

Джерело: sm.gov.ua

Поділитися в соціальних мережах: