23 квітня Сумська область долучиться до всеукраїнського суботника

За словами заступника директора Департаменту екології, природних ресурсів та паливно-енергетичного комплексу Сумської ОДА Олександра Фесенка, обласна влада активно співпрацює з громадськістю в питанні збереження навколишнього середовища. Один із прикладів такої взаємодії – акція «Зробимо Україну чистою», яка проходить в рамках всеукраїнського руху «Let’s Do It, Ukraine!». Цього року екологічна акція пройде вшосте і планує охопити понад 700 000 учасників та 5 тисяч локацій по всій країні.

«Масштабне прибирання почнеться 23 квітня з 10 години. Це буде не просто суботник, а справжній фестиваль чистоти. Щоб охопити акцією максимальну кількість людей, донести необхідність дбайливого ставлення до природи, ми проводимо низку заходів: майстер-класи, фести, еко-естафети», – розповіла національний координатор акції Юлія Мархаль.

Регіональний координатор акції у Сумській області Роман Бірченко додав, що нині організатори налагоджують контакти з районами, розробляють план заходів з популяризації ініціативи, зокрема у навчальних закладах. Так, уже формуються команди волонтерів у Шостці, Кролевці, Білопіллі, Глухові, Лебедині, Сумах. Основне завдання – задіяти всі райони області.

Поділитися в соціальних мережах: