34 тисячі гривень отримала маленька сумчанка

Державні виконавці міста Суми продовжують працювати над виконанням закону #ЧужихДітейНеБуває, відповідально й наполегливо захищаючи права найменших українців на отримання коштів від батьків – боржників по аліментах.

У ситуації, коли батько заборгував дитині більше 40 тисяч гривень, працівники юстиції спрацювали професійно: проведено перевірку майнового стану боржника, накладено арешт на все рухоме  та нерухоме майно. Такі  заходи вплинули на батька-боржника, і він повністю сплатив належні його дитині кошти.

Після розмови  з виконавцями, які детально пояснили обмеження, що можуть застосовуватися до батьків – боржників по аліментах, батько усвідомив, що поблажок не буде, і сплатити борг доведеться. Суворий закон, але він справедливий щодо дітей, їхнього фінансового забезпечення. Отож батько знайшов можливість і сплатив заборговані своїй дитині 34 тисячі гривень.

На часі – прийняття другого пакета  документів у рамках  закону #ЧужихДітейНеБуває.  Його мета  дуже благородна – маленькі наші громадяни мають право на вчасне отримання коштів від батьків, і ніяких преференцій  ні чиновникам, ні депутатам не буде.

Поділитися в соціальних мережах: