5 тисяч українців вказали нечемним депутатам, куди їм йти

Керівник студії “Квартал 95” Володимир Зеленський заступився за журналіста каналу “1+1” і запустив один з наймасовіших флешмобів України.У своєму відеозверненні український комік Володимир Зеленський рекомендував народним депутатам, які не вміють себе вести, йти у п’яту точку.

Причиною створення флешмобу став випадок, який стався з журналістом передачі “Гроші” телеканалу “1+1” Ігоря Колтунова. Журналіст запитав у народного депутата Олега Барни, чому він голосує за законопроекти не тільки за себе, але і від імені своїх колег. У відповідь депутат висловився нецензурною лайкою. Все, що відбулося, було зафіксовано на камеру і потрапило у новинний сюжет.

Відразу після виходу сюжету в ефір Володимир Зеленський вирішив підтримати не тільки Ігоря Колтунова, але і всіх співробітників медіа, які постраждали від хамської поведінки депутатів. Він закликав українців висловити свої претензії політикам, вживши хештег #ідітьусраку.

Всього за тиждень ролик Володимира Зеленського переглянули понад 155 тисяч осіб, а участь у флешмобі взяли понад 5 тисяч українців. Серед них співаки, актори, журналісти і тисячі небайдужих українців.

Джерело: http://deadline.com.ua

Поділитися в соціальних мережах: