Українського консула не допустили до затриманих прикордонників, — Держприкордонслужба

46

Російські та українські прикордонники завтра, 9 жовтня, проведуть зустріч, де обговорять затримання двох офіцерів Сумського прикордонного загону.

Українського консула до офіцерів ДПСУ не допустили. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян Громадському радіо.

«Завтра є попередня домовленість про проведення прикордонно-представницької зустрічі. Ми сподіваємося, що ця зустріч дозволить нам принаймні, по-перше, прояснити обставини зникнення наших військовослужбовців, тобто те, яким саме чином вони потрапили до рук росіян. По-друге, це дасть можливість зрозуміти власне позицію Росії з приводу того, як вони бачать майбутнє вирішення цієї проблеми», — розповів Слободян.

За його словами, зустріч відбудеться на ділянці кордону, вона буде закритою, на ній будуть присутні лише представники прикордонних відомств.

Нагадаємо, 3 жовтня двоє офіцерів відділу прикордонної служби «Зноб-Новгородське» Сумського прикордонного загону здійснювали моніторинг ділянки державного кордону. Із прикордонниками перервався зв’язок близько 20.00.

4 жовтня Росія офіційно підтвердила затримання українських прикордонників.

Поділитися в соціальних мережах: