Рятувальники Сумщини спілкувалися з малечею і дорослими

В опалювальний сезон зростає кількість пожеж, спричинених необережністю у використанні обігрівальних приладів. Тому рятувальники продовжують проводити профілактичну роботу серед населення щодо правильного використання печей і електрообігрівачів, аби запобігти можливим трагедіям.

Зокрема, 5 березня у с. Підліснівка Сумського району співробітники Сумського районного сектору Державної служби України з надзвичайних ситуацій провели виступи у трудових колективах старостинського округу Степанівської об’єднаної територіальної громади, дитсадка «Малятко», загальноосвітньої школи, фельдшерсько-акушерського пункту. Фахівці нагадали присутнім інформацію про те, що печі не можна залишати без нагляду. Також забороняється розпалювати їх легкозаймистими рідинами. Крім того, дверцята топки завжди повинні бути зачиненими.

Також було наголошено на необхідності використання  виключно сертифікованих електрообігрівачів. Крім того, не варто вмикати одразу декілька потужних приладів до електромережі, адже це може призвести до виникнення короткого замкнення та пожежі. Якщо потрібно висушити речі, в жодному разі не потрібно робити цього на електрообігрівачі. Для кращого засвоєння наданої інформації працівники закладів отримали тематичні пам’ятки.

Крім того, рятувальники провели бесіду з дітьми у дошкільному навчальному закладі, відвідали спільно з представником місцевої влади житловий сектор, де нагадали громадянам основні правила безпеки життєдіяльності.

Безпека життя та здоров’я громадян – основна цінність у діяльності співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Крім безпосередньої допомоги в екстремальних життєвих ситуаціях, рятувальники намагаються запобігти їм. Тому фахівці Служби порятунку і надалі проводитимуть тематичні заходи серед населення, щоб громадяни не забували про безпечну поведінку, — наголошує управління ДСНС України у Сумській області.IMG_20180305_112215 IMG_20180305_112258 IMG_20180305_112420 IMG_20180305_120841 IMG_20180305_122049

Поділитися в соціальних мережах: