Акція «Безкровна дорога» стартує у Сумах

30 жовтня в Україні відзначається День автомобіліста і дорожника. Для Сумщини це – особливе свято, адже сумським автомобілістам є чим пишатися. Нещодавно автогонщики області стали чемпіонами України з автоспорту -2016, обігнавши більш ніж 100 пілотів.

Феєричний виступ наших спортсменів – Сергія Соловченка та Олесі Лисої – дає повне право називати Сумщину столицею авточемпіонів.

Традиційними для сумських автомобілістів є і соціальні проекти – допомога дітям-сиротам, а також жертвам автокатастроф.

Це не випадково — українські дороги, на жаль, залишаються основним постачальником у лікарні важкотравмованих людей, що потребують переливання крові. Будь-хто може стати учасником дорожньо-транспортної пригоди, бо всі без виключення ходять дорогою чи тротуарами, їздять у громадському транспорті чи власному авто, мотоциклі, велосипеді.

Тому ми не маємо права залишатися байдужими до заклику про допомогу жертвам ДТП. У кожного є те, чим можна поділитися з тими, кого спіткало горе. Це – наша кров.
Сумський обласний центр служби крові ініціює акцію «Безкровна дорога», присвячену Дню автомобіліста і дорожника в Україні. Вона буде проходити за адресою: м.Суми, пров.Громадянський, 2, з 20 по 29 жовтня.

84f7e175_022e_464f_a03a_5000f54dc4a6_1

Поділитися в соціальних мережах: