“Американський десант” у гетьманській столиці на Сумщині

Минулого тижня до Глухова приїхала сім’я волонтерів з Америки, повідомляє Неделя. Планується, що Деніел Бренен та Олівія Інграм проживатимуть у місті впродовж двох років за проєктом Корпусу Миру США.
За умовами контракту, перші три місяці волонтери мають звикнути до нового місця, ознайомитися з Глуховом, навчальними закладами та різними організаціями, а тільки потім прийняти остаточне рішення, чи залишатися на два роки. Тільки тоді вони зможуть дати своє перше офіційне інтерв’ю для ЗМІ.
Обом американцям по 24 роки. Вони приїхали з Північної Кароліни. Олівія має освіту журналіста, а Деніел – фінансиста. Молода пара взяла участь у проєкті, бо хотіла відвідати Україну та вивчити ще одну мову. Олівія активно почала студіювати українську. А Деніел – російську, оскільки він уже вивчав її у США.
Олівія працюватиме в Глухівській міській раді за програмою «Розвиток громад», допомагатиме писати грантові проєкти, здійснюватиме їх переклад та навчатиме англійській мові працівників виконкому та всіх охочих глухівчан. Деніел буде викладати англійську в ЗОШ №6.
Зараз сім’я проживає в одній з місцевих родин, їх взяли до себе бабуся з онукою. Глухівчани радо знайомлять гостей з українськими традиціями, смачними стравами та побутом.
Волонтери отримують стипендію від Корпусу Миру, всі витрати за проживання теж бере на себе уряд США.

Поділитися в соціальних мережах: