Андрій Доманський відтепер знає все про диво-дітей

5

Напередодні прем’єри на «Інтері» нового для українського телебачення формату — дитячого талант-шоу «Круче всех», на радіо «П’ятниця» стартує нова рубрика — «Чудо-діти» з Андрієм Доманським.

У ній ведучий програми «Круче всех» і багатодітний тато розповість про маленьких вундеркіндів з різних країн світу. Ці діти вразили світ, стали рекордсменами Книги рекордів Гіннесса, досягли неймовірних успіхів в спорті, мистецтві та науці. Вони — виключення з правил, але, можливо, настає саме їх час!

«Чому ми вирішили запустити таку програму? Тому що батькам дуже важливо пишатися дітьми, — розповідає продюсер радіо «П’ятниця» Анна Свиридова. — Нова рубрика» Чудо-діти «- нагадування дорослим, що діти набагато розумніші, ніж нам здається. Я це прекрасно знаю на прикладі свого сина і племінника. Тим більше — діти ХХІ століття! Їх знання і вміння вже перевершують знання і вміння багатьох дорослих. Вони навіть мислять по-іншому. Це програма для батьків, щоб вони розуміли: діти — це справжнє диво! І про це не можна забувати».

Наприклад, батьки Онафуджірі Ремета з Нігерії ніколи не ховали фотоапарат від дітей, дозволяючи їм гратися з технікою і знімати все, що захочеться. Завдяки цьому їх син став всесвітньо відомим у три роки, коли його роботи були опубліковані на сайті міжнародної новинної служби СNN. Сьогодні за семирічним фотографом нараховується більше трьох тисяч знімків. І за публікацію кожного маленький хлопчик отримує дорослий гонорар.

4

«Хочеться, щоб якийсь там американський Ендрю Доманський на радіо KWNB в Лос-Анджелесі розповідав вже про українських дітей з найдосконалішим захопленням, — з посмішкою говорить Андрій Доманський. — Так, як це робимо ми в нашій програмі про наших дітей».

Неймовірні історії юних геніїв можна буде почути на радіо «П’ятниця» з 7 вересня, з четверга по неділю о 7:30 і 14:30.

А побачити найталановитіших маленьких українців і почути їх історії можна буде вже 10 вересня і щонеділі о 18:30 на «Інтері» у програмі «Круче всех».

На правах реклами

Поділитися в соціальних мережах: