«Ангели добра» чекають на благодійників

Організаційний комітет Національного конкурсу «Благодійна Україна-2017» розшукує благодійників, волонтерів і меценатів для нагородження.

Заявки на участь у конкурсі прийматимуться до 15 лютого. Їх можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Кращих визначатимуть у п’ятнадцяти колективних, трьох індивідуальних і трьох спеціальних номінаціях.

Переможців обиратиме Національна експертна рада, яку очолює президент Всеукраїнського благодійного фонду «Приятелі дітей» Марина КРИСА.

Оголошення результатів Національного конкурсу «Благодійна Україна» відбудеться на підсумковій прес-конференції, а оголошення переможців – під час урочистої церемонії навесні.

Кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни відзначать унікальною нагородою «Ангел добра». Цю нагороду неформально іменують благодійним «Оскаром».

Більш детальну інформацію, зокрема положення про Національний конкурс «Благодійна Україна-2017», форму конкурсної заявки, критерії та порядок оцінювання можна переглянути на офіційному сайті конкурсу.

За додатковою інформацією можна звертатись до менеджера зі зав’язків з громадськістю Асоціації благодійників України Валентини ЄФІМОВОЇ за телефонами: (067)1640411, (063)4849345 або на електронну пошту: konkurs.blago@gmail.com.

Нагадаємо, організатором конкурсу є Асоціація благодійників України. Мета його проведення – розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Поділитися в соціальних мережах: