Автомобіль у спеку може стати смертельною пасткою для замкнених в ньому дітей і тварин!

Про це  написала на своїй сторінці у Фейсбуці в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Вона зазначила, що під час стоянки в спеку внутрішні поверхні салону автомобіля нагріваються до +70?. Причому це відбувається буквально за годину. Якщо авто знаходиться в тіні, то час нагрівання збільшується до двох годин.

«Вік, вага, наявні проблеми зі здоров’ям і інші чинники, включаючи одяг і рівень гідратації, впливають на швидкість отримання теплової травми. Діти, у порівнянні з дорослими, особливо чутливо реагують на зміни температури. Однак часто вони не відчувають перепадів, не можуть вчасно сказати, що їм жарко. Перебуваючи в тих же умовах, що і дорослі, діти перегріваються набагато швидше», – написала Супрун.

Супрун радить ніколи не залишати дітей одних в машині без нагляду дорослих навіть на короткий термін. Батьки можуть банально «забути» про дитину на годину через рутинні справи, і наслідки можуть стати жахливими.

«Якщо плануєте подорож з дітьми автомобілем в жаркий період, беріть достатню кількість води для пиття і навіть обтирання, частіше зупиняйтеся, одягайте дитину в легкий одяг і стежте за температурою в салоні авто. Ці поради також стосуються домашніх улюбленців!” – написала Супрун.

Поділитися в соціальних мережах: