Азербайджанець спробував дати хабар сумським прикордонникам

Учора в пункті пропуску «Велика Писарівка» охоронці кордону Сумського загону зафіксували спробу втягування прикордонників у протиправну діяльність.

До пункту пропуску «Велика Писарівка» в пішому порядку на вхід до України прибув громадянин Азербайджану. Під час проходження прикордонного контролю вартові держрубежу виявили наявність в наданому паспортному документі 2-х підроблених відміток Держприкордонслужби України про перетинання державного кордону України.

У ході з’ясування походження підроблених відміток іноземець з метою сприяння у безперешкодному перетині кордону запропонував прикордоннику неправомірну винагороду в сумі 1000 російських рублів, на що отримав категоричну відмову.

Наразі охоронці кордону вжили всіх необхідних заходів для припинення виявленого правопорушення, а самого правопорушника передали працівникам поліції, які й займаються об’єктивним з’ясуванням вчинення ним кримінальних правопорушень, передбачених ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.

 

Поділитися в соціальних мережах: