Без тролейбусів, але з маленькими автобусами: «Електроавтотранс» провів непередбачений цільовою програмою тендер

32

На черговому засіданні сесії Сумської міськради депутати провалили голосування щодо закупівлі чотирьох тролейбусів, але підтримали пропозицію про виділення коштів на закупівлю трьох маленьких дизельних автобусів.

При цьому їх не включили в цільову програму розвитку міського пасажирського транспорту, пише transport.sumy.ua.

Згідно з рішенням «Про внесення змін і доповнень до міського бюджету 2017 року» на три автобуси малої місткості виділили 3,38 млн. грн., в той час як очікувана вартість закупівлі, зазначена в системі Prozorro, становила 5,94 млн. грн.

«Сьогодні, 31 липня, аукціон завершений. Таким чином, КП «Електроавтотранс» доведеться додавати кошти на закупівлю з інших джерел, або ж скорочувати її обсяг», — написав у Facebook голова громадської комісії з транспорту Володимир Ведмедев.

У ході торгів найнижчу ціну запропонувало ТОВ «Авто-Регіон» — 5, 916 млн. грн. за три автобуси Атаман А092Н6 (або 1,972 млн. грн. за одиницю). Загальна ж ціна торгів виявилася на 23 994 грн. меншою за очікувану.

Нагадаємо, нові автобуси влада Сум планує відправити на Баси, вул. Тополянську та вул. Добровільну. Про це йшла мова на апаратній нараді в мерії 10 липня.

Поділитися в соціальних мережах: