Бійці роти поліції «Суми» вирушили на Донбас

У рамках чергової ротації учора ввечері на Схід України виїхали бійці роти особливого призначення «Суми». Проводжали загін поліцейських начальник ГУНП області Руслан Пиняга та його заступники.
На подвір’ї Головного управління Національної поліції вишикувались бійці роти поліції особливого призначення «Суми», що в рамках чергової ротації вирушають на Донбас для несення служби з охорони правопорядку.
Начальник ГУНП Руслан Пиняга привітав бійців з наступаючим святом Покрови та Днем захисника України, котрі ті, безумовно, зустрінуть у тривалому відрядженні, та побажав їм успіхів у службі, гідно тримати добру славу сумських правоохоронців, та повернутися в тому складі, в якому вони від‘їздять. А потискаючи кожному з них руку, керівник поліції щиро зичив міцного здоров‘я, удачі, любові рідних та поваги друзів і колег.
До побажань щасливого повернення долучилися і його заступники – Володимир Бабич та Олег Кузмінков.
Нагадаємо, що поліцейські роти особливого призначення «Суми» вже кілька років несуть службу в населених пунктах Луганської та Донецької областей. Їх завдання – допомагати місцевим правоохоронцям підтримувати лад та спокій в регіоні, охороняти публічний порядок та перевіряти транспортні засоби на предмет перевезення заборонених українським законодавством речей: наркотиків, нелегальної зброї, боєприпасів тощо.

Поділитися в соціальних мережах: