Більше 4 тисяч підривачів виявили на заводі у Шостці

У рамках проведення загально-державної операції «Зброя – вибухівка» поліцейські спільно з працівниками СБУ провели санкціонований обшук у складських приміщеннях одного з заводів Шостки, під час якого вони виявили велику кількість підривачів, які ще два роки тому мали бути утилізовані, а сьогодні перебувають у вкрай небезпечному стані.
Коли працівники Шосткинської поліції отримали оперативну інформацію, що на території одного з заводів зберігаються підривачі, які згідно з документацією підприємства мали бути утилізовані ще у 2016 році, негайно розпочали перевірку. Було відкрите кримінальне провадження за ст.358 ч. 1 КК України «Підробка документів», в рамках якого сьогодні на заводі поліцейськими та працівниками СБУ був проведений санкціонований обшук.

В одному з складських приміщень, в ящиках, були знайдені вищевказані підривачі в кількості 4511 штук. Наразі на місці події працює слідчо-оперативна група та вибухотехніки. Проводяться слідчі дії, зокрема з’ясовуються мотиви складання службовими особами завідомо неправдивих документів щодо знищення вищезазначених боєприпасів.

Санкція статті, за якою розпочате кримінальне провадження, передбачає покарання у вигляді штрафу до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років. Примітка : підривач – це пристрій, призначений для приведення в дію боєприпасу. Без нього вибух фактично неможливий.

Поділитися в соціальних мережах: